sideindhold

Holdet bag arrangementet


Teamet består af 9 frivillige, der på hver deres måde gør, at arrangementet kan blive til år efter år.

Peter Christensen

Ansvarlig og initiativtager.


Ønsker du at kontakte Peter kan det gøres på følgende måder:

Telefon: 20 42 94 55

Mail: Peter@pacrover.dk

Morten Frederiksen

Ansvarlig og initiativtager.


Ønsker du at kontakte Morten kan det gøres på følgende måder:

Telefon: 26 65 44 56

Mail: Morten@pacrover.dk

Mads Bak

Plads- og terrænansvarlig


Ønsker du at kontakte Mads kan det gøres på følgende måder:

Telefon: -

Mail: Mads@pacrover.dk

Helle K. Rasmussen

Kasserer for arrangementet


Ønsker du at kontakte Helle kan det gøres på følgende måder:

Telefon: 20 92 07 57

Mail: Helle@pacrover.dk

Thomas E. Nielsen



Ønsker du at kontakte Thomas kan det gøres på følgende måder:

Telefon: 21 69 48 63

Mail: Thomas@pacrover.dk

Susanne Yde

Ansvarlig for forplejning, boder og ligende


Ønsker du at kontakte Susanne kan det gøres på følgende måder:

Telefon: -

Mail: Susanne@pacrover.dk

Malene Christensen

Webmaster & grafisk designer


Ønsker du at kontakte Malene kan det gøres på følgende måder:

Telefon: -

Mail: Malene@pacrover.dk

Katja Reimer

Sponsoransvarlig 


Ønsker du at kontakte Katja kan det gøres på følgende måder:

Telefon: --

Mail: Katja.reimer@pacrover.dk

Joakim Bengtsson

PKoordinator for SLRK (Svensk Land Rover Klub


Ønsker du at kontakte Joakim, kan det gøres på følgende måder:

Telefon: -

Mail: Joakim@pacrover.dk